Ara
MEKECE DAVETİYE
 
Mekece Grup olarak 2001 yılından bu yana hizmet vermekte olan şirketimiz 2009 yılında ünvanını Mekece Reklam Promosyon Matbaa Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak değiştirmiştir. Bu değişikliğin sebebi 3 farklı branş üzerinden farklı birimlere ayrılarak siz değerli müşterilerimize daha verimli hizmet sunabilmektir.
 
Mekece Promosyon - Mekece Plaket - Mekece Davetiye
 
Bu birimler birbirinden bağımsız olarak hizmet vermekte ve Humcon Yönetim Danışmanğı LTD. ŞTİ. nin yönlendirmeleri ve eğitimleriyle birlikte üst düzey performansla hizmet alanlarını genişletmeye devam etmektedir. 
 
Mekece Davetiye modelleri kataloglarını incelediğinizde mutlaka hoşunuza gidecek davetiyeler bulursunuz. Mekece davetiye ile en güzel davetiye modelleri arasında seçiminizi yapıp bize bildirdiğinizde size gördüğünüz davetiyenin aynısını göndeririz.
 
Mekece Davetiye 18 yılıdır gelin ve damat adaylarına düğün davetiyesi, nişan tepsisi, nişan masası ve nikah şekeri ürünleri imalatı ile hizmet vermektedir.  Bu sitemizde özellikle nişan tepsisi modellerimiz, nişan masası süslemelerinde kullanılan nişan tepsisi, damat kahvesi, nikah şekeri ve jardinyer gibi ürünlerin yanı sıra 2018 davetiye modellerimizi sizler için derledik.
Hakkımızda